Witaj. Dzisiaj jest:  23-03-2018. Życzymy udanych zakupów.
 
zaawansowane  Ilość towarów: 0  Wartość: 0.00 PLN Pokaż koszyk | Złóż zamówienie
 
Body
Pajacyki
Śpioszki i półśpiochy
Bielizna dziecięca
Komplety ciepłe
Spodnie
Rajstopki
Skarpetki
Piżamki
Chłopcy bluzki lato
Chłopcy bluzki długi rękaw
Chłopcy komplety lato
Tylko dla Dziewczynek
Czapki i dodatki
Kurtki dla dzieci
Buciki - długość stopy
Krótkie spodenki
Stroje kąpielowe
Akcesoria dla dzieci...
Zabawki
Książeczki dla malucha....
Ciuszki nie nowe,ale przecudne!
 

 

gryzaczek wodny zielona sówka


------------------------
Pokaż wszystkie

 

komplet wcześniaczek 5 częściowy 48 niebieski


------------------------
Pokaż wszystkie

 

bluzka Highway niebieska z autem 80


------------------------
Pokaż wszystkie

 

Pobierz cennik
 

 Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE

1. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z Joanną Borowską. Reklamacje rozpatrywane są w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich złożenia.

 2. Usługodawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia  przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi szybciej.

3. Klient , który zawarł umowę na odległość ,ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, składając stosowne oświadczenie na piśmie.Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od dnia następnego po dniu otrzymania przesyłki przez nabywcę. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Usługodawcy. 

4. Konsument chcąc odstąpić od umowy na wyżej wymienionych warunkach powinien odpowiednio wypełnić i przesłać podpisany formularz oświadczenia odstąpienia od umowy- wzór na stronie w dziale Informacje.

5. Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, po kosztach najtańszego, zwykłego dostarczenia przesyłki. Na konsumencie spoczywają koszty związane ze zwrotem rzeczy. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.Przedsiębiorcy przysługuje stosowne odszkodowanie, które powinno być adekwatne do stopnia zużycia rzeczy.

6. Warunkiem przyjęcia zwrotu zamówionego towaru jest przesłanie wraz z towarem jednego z dowodów zakupu: rachunku, paragonu, potwierdzenie przelewu lub wyciągu z karty kredytowej , w przypadku ich braku zwroty nie będą uznawane.Klient odsyła towar na swój koszt do siedziby Usługodawcy.

7. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za nie zawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

8. Istnieje możliwości żądania obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy po wykryciu wady bez konieczności żądania w pierwszej kolejności wymiany lub naprawy rzeczy,

 Logowanie
 Załóż konto
 Przypomnij hasło
 

 1. kr.body -sukien...
 2. śliniak foliowy...
 3. śpiochy b.kremo...
 4. komplet b.śpioc...
 5. śpiochy b.zielo...
 

Wpisz e-mail:
dodaj usuń
 

 Dostawa
 Kontakt
 Regulamin
 Rozmiary
 Poufność
 Zwroty i reklamacje
 Ubrania dla dzieci
 Wzór formularza odstąpienia od umowy
 

ZAPRASZAMY
DO PŁATNOŚCI
linki bezpośrednie:
**********

DOTPAY
PRZELEWY.24
PAYPAL
 

Dzieciuszek- odzież i ubrania dla dzieci i niemowląt